Arbeidsutvalg for Velferdstinget i Oslo og Akershus

Arbeidsutvalget 2021–2022

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder Juli 2021–juni 2022 Maika Marie Godal Dam UiO
Nestleder Juli 2021–juni 2022 Marius Torsvoll UiO
Samarbeidsansvarlig Juli 2021–juni 2022 Didrik Svellingen UiO
Politikk- og medieansvarlig Juli 2021–juni 2022 Vemund Haugevik Jernsletten UiO

Arbeidsutvalget 2020–2021

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder Juli 2020–juni 2021 Idun Kløvstad UiO
Nestleder Juli 2020–juni 2021 Eva Strømme Moshuus UiO
Samarbeidsansvarlig Juli 2020–juni 2021 Henriette Seim NLA
Politikk- og medieansvarlig Juli 2020–juni 2021 Axel Klanderud UiO

Arbeidsutvalget 2019–2020

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder juli 2019 – juni 2020 Gard Løken Frøvoll UiO
Nestleder juli 2019 – juni 2020 Idun Kløvstad UiO
Samarbeidsansvarlig juli 2019 – juni 2020 Eva Strømme Moshuus UiO
Politikk- og medieansvarlig juli 2019 – juni 2020 Henrik Bjørndalen UiO

Arbeidsutvalget 2018–2019

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder Juli 2018–juni 2019 Maya Sol Sørgård BI
Nestleder Juli 2018–juni 2019 Kari Anne Andersen UiO
Samarbeidsansvarlig Juli 2018–juni 2019 Marius Frans Linus Hillestad UiO
Politikk- og medieansvarlig Juli 2018–juni 2019 Gard Løken Frøvoll UiO

Arbeidsutvalget 2017–2018

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder Juli 2017–juni 2018 Elisabeth Holien UiO
Nestleder Juli 2017–juni 2018 Jeanette Viken UiO
Kommunikasjonsansvarlig Juli 2017–juni 2018 Fam Karine Heer Aas MF
Politikk- og medieansvarlig Juli 2017–juni 2018 Linn Beate Løland Skyum UiO

Arbeidsutvalget 2016–2017

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder Juli 2016–juni 2017 Aleksander Martin Gjøsæter UiO
Nestleder Juli 2016–juni 2017 Meera Manjit Kaur HiOA
Kommunikasjonsansvarlig Juli 2016–juni 2017 Trygve Monclair Bøe UiO
Politikk- og medieansvarlig Juli 2016–juni 2017 Kaja Elisabeth de Ru UiO

Arbeidsutvalget 2016 (vår)

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder Jan.–juni 2016  Simen Eriksen UiO
Nestleder Jan.–juni 2016 Aleksander Martin Gjøsæter UiO
Informasjonsansvarlig Jan.–juni 2016 Christine Adriane Svendsrud HiOA
Politisk rådgiver Jan.–juni 2016  Jostein Sjåeng UiO
Politisk rådgiver Jan.–juni 2016 Elisabeth Holien UiO
Profileringsansvarlig Jan.–juni 2016 Ine Sophie Seljeseth Atterås BI

Arbeidsutvalget 2015

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder  Jan.–des. 2015 Sigrid Mæhle Grimsrud HiOA
Nestleder  Jan.–des. 2015 Simen Eriksen UiO
Informasjonsansvarlig  Jan.–des. 2015 Christine Adriane Svendsrud HiOA
Politisk rådgiver  Jan.–des. 2015 Aleksander Martin Gjøsæter UiO
Politisk rådgiver  Jan.–des. 2015  Håkon Knudsen UiO
Profileringsansvarlig  Jan.–des. 2015 Ine Sophie Seljeseth Atterås BI

Arbeidsutvalget 2014

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder  Jan.–des. 2014 Kaia Marie Rosseland BI
Nestleder  Jan.–okt. 2014 Morten Grinna Normann UiO
Informasjonsansvarlig  Jan.–des. 2014 Viktor Emmanuel Johansson HiOA
Politisk rådgiver  Jan.–des. 2014 Vetle Bo Saga UiO
Politisk rådgiver  Jan.–des. 2014 Axel Fjeldavli UiO
Profileringsansvarlig  Jan.–des. 2014 Ingrid Agnes Keenan UiO

Arbeidsutvalget 2013

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder  Jan.–des. 2013 Tone Vesterhus UiO
Nestleder  Jan.–des. 2013 Mari Amdahl Heglum UiO
Informasjonsansvarlig  Jan.–des. 2013 Christian Strandenæs HiOA
Politisk rådgiver  Jan.–des. 2013 Andreas Borud UiO
Politisk rådgiver  Jan.–juni 2013 Annika Myhre Jahren HiOA
Politisk rådgiver  Sep.–des. 2013 Axel Fjeldavli UiO
Profileringsansvarlig  Jan.–des. 2013 Marit Dahl Hjort UiO

Arbeidsutvalget 2012

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder  Jan.–des. 2012 Birgit Lovise Røkkum Skarstein UiO
Nestleder  Jan.–des. 2012 Signy Grape UiO
Informasjonsansvarlig  Jan.–des. 2012 Stian Lågstad UiO
Samskipnadskontakt  Jan.–des. 2012 Tone Vesterhus UiO
Samfunnskontakt  Jan.–des. 2012 Kristin Antonsen Brenna UiO
Profileringsansvarlig  Jan.–des. 2012 Nicolai Kristen Solheim UiO

Arbeidsutvalget 2011

Tittel Periode Navn Tilhørighet
Leder  Jan.–des. 2011 Magnus Nystrand UiO
Nestleder  Jan.–des. 2011 Svein Vadset Tømmerdal d.y. UiO
Informasjonsansvarlig  Jan.–des. 2011 Hanne Marie Pedersen–Eriksen MF
Samskipnadskontakt  Jan.–juli 2011 Håvard Vederhus UiO
Samskipnadskontakt  Sep.–des. 2011 Bodil Engebakken Krogvold UiO
Samfunnskontakt  Jan.–aug. 2011 Bodil Engebakken Krogvold UiO
Samfunnskontakt  Sep.–des. 2011 Erlend Kristoffer Schjelderup HiOA
Profileringsansvarlig  Jan.–apr. 2011 Lillian Villanueva HiOA
Profileringsansvarlig  Apr.–des. 2011 Aslak Wigdahl Bergersen UiO